Glyoxylic acid hydrate (1 x 25 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 25 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 563-96-2 |
| Katalógové číslo: | GK1723,25g |
| Súhrnný vzorec: | C2H2O3 · xH2O |
| Molárna hmotnosť: | 92.06 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 206-058-5 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Glyoxylic acid hydrate (1 x 500 g)
- CAS: 563-96-2
- Kat. č.: GK1723,500g
cena bez DPH
€ 326,90
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Glyoxylic acid hydrate (1 x 100 g)
- CAS: 563-96-2
- Kat. č.: GK1723,100g
cena bez DPH
€ 93,58
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

