L-(-)-Bornyl acetate (1 x 5 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 5 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 5655-61-8 |
| Katalógové číslo: | GK3380,5g |
| Súhrnný vzorec: | C12H20O2 |
| Molárna hmotnosť: | 196.29 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 227-101-4 |
| ADR: | not hazardous |
