Clozapine (1 x 1 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 1 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 5786-21-0 |
| Katalógové číslo: | GP7633,1g |
| Súhrnný vzorec: | C18H19Cl4 |
| Molárna hmotnosť: | 326.83 |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 227-313-7 |
| UN-no: | 2811 |
| ADR: | true |
Alternatívne produkty
Clozapine (1 x 5 g)
- CAS: 5786-21-0
- Kat. č.: GP7633,5g
cena bez DPH
€ 467,39
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Clozapine (1 x 250 mg)
- CAS: 5786-21-0
- Kat. č.: GP7633,250mg
cena bez DPH
€ 79,98
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Clozapine (1 x 100 mg)
- CAS: 5786-21-0
- Kat. č.: GP7633,100mg
cena bez DPH
€ 53,41
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

