Dipyridamole (1 x 25 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 25 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 58-32-2 |
| Katalógové číslo: | GK9666,25g |
| Súhrnný vzorec: | C24H40N8O4 |
| Molárna hmotnosť: | 504.63 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 200-374-7 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Dipyridamole (1 x 10 g)
- CAS: 58-32-2
- Kat. č.: GK9666,10g
cena bez DPH
€ 90,88
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Dipyridamole (1 x 5 g)
- CAS: 58-32-2
- Kat. č.: GK9666,5g
cena bez DPH
€ 57,42
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

