Idebenone (1 x 5 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 5 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 58186-27-9 |
| Katalógové číslo: | GP4628,5g |
| Súhrnný vzorec: | C19H30O5 |
| Molárna hmotnosť: | 338.44 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Idebenone (1 x 1 g)
- CAS: 58186-27-9
- Kat. č.: GP4628,1g
cena bez DPH
€ 106,69
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

