D-Serine methyl ester hydrochloride (1 x 100 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 100 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 5874-57-7 |
| Katalógové číslo: | GM2636,100g |
| Súhrnný vzorec: | C4H9NO3 · HCl |
| Molárna hmotnosť: | 155.58 |
| Skladování: | +4°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
D-Serine methyl ester hydrochloride (1 x 25 g)
- CAS: 5874-57-7
- Kat. č.: GM2636,25g
cena bez DPH
€ 79,91
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
D-Serine methyl ester hydrochloride (1 x 5 g)
- CAS: 5874-57-7
- Kat. č.: GM2636,5g
cena bez DPH
€ 33,62
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

