L-Phenylephrine (1 x 10 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 10 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 59-42-7 |
| Katalógové číslo: | GP5595,10g |
| Súhrnný vzorec: | C9H13NO2 |
| Molárna hmotnosť: | 167.21 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 200-517-3 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
L-Phenylephrine (1 x 25 g)
- CAS: 59-42-7
- Kat. č.: GP5595,25g
cena bez DPH
€ 279,76
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
L-Phenylephrine (1 x 5 g)
- CAS: 59-42-7
- Kat. č.: GP5595,5g
cena bez DPH
€ 79,93
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

