Cyclosporin A (1 x 5 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 5 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 59865-13-3 |
| Katalógové číslo: | GA6323,5g |
| Súhrnný vzorec: | C62H111N11O12 |
| Molárna hmotnosť: | 1202.61 |
| Skladování: | +4°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Cyclosporin A, USP grade (1 x 250 mg)
- CAS: 59865-13-3
- Kat. č.: GA2331,250mg
cena bez DPH
€ 176,16
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Cyclosporin A, USP grade (1 x 100 mg)
- CAS: 59865-13-3
- Kat. č.: GA2331,100mg
cena bez DPH
€ 83,46
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Cyclosporin A (1 x 1 g)
- CAS: 59865-13-3
- Kat. č.: GA6323,1g
cena bez DPH
€ 253,69
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Cyclosporin A (1 x 500 mg)
- CAS: 59865-13-3
- Kat. č.: GA6323,500mg
cena bez DPH
€ 160,28
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Cyclosporin A (1 x 250 mg)
- CAS: 59865-13-3
- Kat. č.: GA6323,250mg
cena bez DPH
€ 100,36
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Cyclosporin A (1 x 100 mg)
- CAS: 59865-13-3
- Kat. č.: GA6323,100mg
cena bez DPH
€ 53,41
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Cyclosporin A (1 x 25 mg)
- CAS: 59865-13-3
- Kat. č.: GA6323,25mg
cena bez DPH
€ 33,66
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

