Creatinine (1 x 100 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 100 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 60-27-5 |
| Katalógové číslo: | GK8780,100g |
| Súhrnný vzorec: | C4H7N3O |
| Molárna hmotnosť: | 113.12 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 200-466-7 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Creatinine (1 x 25 g)
- CAS: 60-27-5
- Kat. č.: GK8780,25g
cena bez DPH
€ 53,36
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

