Disodium hydrogen citrate sesquihydrate (1 x 1 kg)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 1 kg |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 6132-05-4 |
| Katalógové číslo: | GK8134,1kg |
| Súhrnný vzorec: | C6H6Na2O7 · 1.5H2O |
| Molárna hmotnosť: | 263.11 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 205-623-3 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Disodium hydrogen citrate sesquihydrate (1 x 500 g)
- CAS: 6132-05-4
- Kat. č.: GK8134,500g
cena bez DPH
€ 53,36
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Disodium hydrogen citrate sesquihydrate (1 x 250 g)
- CAS: 6132-05-4
- Kat. č.: GK8134,250g
cena bez DPH
€ 33,76
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Disodium hydrogen citrate sesquihydrate (1 x 100 g)
- CAS: 6132-05-4
- Kat. č.: GK8134,100g
cena bez DPH
€ 21,78
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

