Ethoxylated hydrogenated castor oil (1 x 200 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 200 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 61788-85-0 |
| Katalógové číslo: | GK2628,200g |
| Súhrnný vzorec: | - |
| Molárna hmotnosť: | - |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Ethoxylated hydrogenated castor oil (1 x 1 kg)
- CAS: 61788-85-0
- Kat. č.: GK2628,1kg
cena bez DPH
€ 400,00
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

