Jojoba oil (1 x 100 ml)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 100 ml |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 61789-91-1 |
| Katalógové číslo: | GL1962,100ml |
| Súhrnný vzorec: | - |
| Molárna hmotnosť: | - |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Jojoba oil (1 x 500 ml)
- CAS: 61789-91-1
- Kat. č.: GL1962,500ml
cena bez DPH
€ 266,98
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

