Cyclobenzaprine hydrochloride (1 x 1 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 1 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 6202-23-9 |
| Katalógové číslo: | GP8769,1g |
| Súhrnný vzorec: | C20H21N · HCl |
| Molárna hmotnosť: | 311.85 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 228-264-4 |
| UN-no: | 2811 |
| ADR: | true |
Alternatívne produkty
Cyclobenzaprine hydrochloride (1 x 10 g)
- CAS: 6202-23-9
- Kat. č.: GP8769,10g
cena bez DPH
€ 453,83
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Cyclobenzaprine hydrochloride (1 x 5 g)
- CAS: 6202-23-9
- Kat. č.: GP8769,5g
cena bez DPH
€ 257,44
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

