Glycine ethyl ester hydrochloride (1 x 100 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 100 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 623-33-6 |
| Katalógové číslo: | GM6023,100g |
| Súhrnný vzorec: | C4H9NO2 · HCl |
| Molárna hmotnosť: | 139.58 |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 210-787-4 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Glycine ethyl ester hydrochloride (1 x 2500 g)
- CAS: 623-33-6
- Kat. č.: GM6023,2500g
cena bez DPH
€ 372,82
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Glycine ethyl ester hydrochloride (1 x 1 kg)
- CAS: 623-33-6
- Kat. č.: GM6023,1kg
cena bez DPH
€ 169,38
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Glycine ethyl ester hydrochloride (1 x 500 g)
- CAS: 623-33-6
- Kat. č.: GM6023,500g
cena bez DPH
€ 96,88
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Glycine ethyl ester hydrochloride (1 x 250 g)
- CAS: 623-33-6
- Kat. č.: GM6023,250g
cena bez DPH
€ 55,46
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

