Hydroxynaphthol blue (1 x 25 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 25 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 63451-35-4 |
| Katalógové číslo: | GT3182,25g |
| Súhrnný vzorec: | C20H11N2Na3O11S3 |
| Molárna hmotnosť: | 620.47 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 264-197-7 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Hydroxynaphthol blue (1 x 100 g)
- CAS: 63451-35-4
- Kat. č.: GT3182,100g
cena bez DPH
€ 347,13
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Hydroxynaphthol blue (1 x 50 g)
- CAS: 63451-35-4
- Kat. č.: GT3182,50g
cena bez DPH
€ 226,84
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Hydroxynaphthol blue (1 x 10 g)
- CAS: 63451-35-4
- Kat. č.: GT3182,10g
cena bez DPH
€ 79,98
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

