Ethyl eosin (1 x 5 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 5 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 6359-05-3 |
| Katalógové číslo: | GT8354,5g |
| Súhrnný vzorec: | C22H11Br4KO5 |
| Molárna hmotnosť: | 714.03 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 228-793-0 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Ethyl eosin (1 x 100 g)
- CAS: 6359-05-3
- Kat. č.: GT8354,100g
cena bez DPH
€ 320,43
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Ethyl eosin (1 x 50 g)
- CAS: 6359-05-3
- Kat. č.: GT8354,50g
cena bez DPH
€ 186,72
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Ethyl eosin (1 x 25 g)
- CAS: 6359-05-3
- Kat. č.: GT8354,25g
cena bez DPH
€ 106,69
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

