Kanamycin disulfate salt (1 x 5 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 5 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 64013-70-3 |
| Katalógové číslo: | GA8523,5g |
| Súhrnný vzorec: | C18H36N4O11 · 2H2SO4 · xH2O |
| Molárna hmotnosť: | 680.65 (anhydrous) |
| Skladování: | +4°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Kanamycin disulfate salt (1 x 25 g)
- CAS: 64013-70-3
- Kat. č.: GA8523,25g
cena bez DPH
€ 519,99
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Kanamycin disulfate salt (1 x 1 g)
- CAS: 64013-70-3
- Kat. č.: GA8523,1g
cena bez DPH
€ 53,36
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

