D(+)-Lactose monohydrate (1 x 500 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 500 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 64044-51-5 |
| Katalógové číslo: | GK8620,500g |
| Súhrnný vzorec: | C12H22O11 · H2O |
| Molárna hmotnosť: | 360.32 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 200-559-2 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
D(+)-Lactose monohydrate (1 x 5 kg)
- CAS: 64044-51-5
- Kat. č.: GK8620,5kg
cena bez DPH
€ 173,12
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
D(+)-Lactose monohydrate (1 x 1 kg)
- CAS: 64044-51-5
- Kat. č.: GK8620,1kg
cena bez DPH
€ 59,93
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
D(+)-Lactose monohydrate (1 x 250 g)
- CAS: 64044-51-5
- Kat. č.: GK8620,250g
cena bez DPH
€ 28,88
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
D(+)-Lactose monohydrate (1 x 100 g)
- CAS: 64044-51-5
- Kat. č.: GK8620,100g
cena bez DPH
€ 20,50
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

