Gluconic acid manganese salt (1 x 250 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 250 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 6485-39-8 |
| Katalógové číslo: | GC6800,250g |
| Súhrnný vzorec: | C12H22MnO14 · xH20 |
| Molárna hmotnosť: | 445.24 (anhydrous) |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 229-350-4 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Gluconic acid manganese salt (1 x 1 kg)
- CAS: 6485-39-8
- Kat. č.: GC6800,1kg
cena bez DPH
€ 467,39
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Gluconic acid manganese salt (1 x 500 g)
- CAS: 6485-39-8
- Kat. č.: GC6800,500g
cena bez DPH
€ 266,98
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Gluconic acid manganese salt (1 x 100 g)
- CAS: 6485-39-8
- Kat. č.: GC6800,100g
cena bez DPH
€ 93,58
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

