Cytidine (1 x 5 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 5 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 65-46-3 |
| Katalógové číslo: | GC1136,5g |
| Súhrnný vzorec: | C9H13N3O5 |
| Molárna hmotnosť: | 243.22 |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 200-610-9 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Cytidine (1 x 25 g)
- CAS: 65-46-3
- Kat. č.: GC1136,25g
cena bez DPH
€ 133,40
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Cytidine (1 x 1 g)
- CAS: 65-46-3
- Kat. č.: GC1136,1g
cena bez DPH
€ 24,26
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

