Indole-3-acetic acid sodium salt (1 x 5 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 5 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 6505-45-9 |
| Katalógové číslo: | GV0584,5g |
| Súhrnný vzorec: | C10H8NNaO2 |
| Molárna hmotnosť: | 197.17 |
| Skladování: | +4°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Indole-3-acetic acid sodium salt (1 x 1 g)
- CAS: 6505-45-9
- Kat. č.: GV0584,1g
cena bez DPH
€ 57,11
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

