Fat Brown B (1 x 25 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 25 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 6535-42-8 |
| Katalógové číslo: | GT4837,25g |
| Súhrnný vzorec: | C18H16N2O2 |
| Molárna hmotnosť: | 292.33 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 229-439-8 |
| ADR: | not hazardous |
