Copper(ll) dioctadecanoate (1 x 5 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 5 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 660-60-6 |
| Katalógové číslo: | GK8335,5g |
| Súhrnný vzorec: | C36H70CuO4 |
| Molárna hmotnosť: | 630.48 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 211-540-3 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Copper(ll) dioctadecanoate (1 x 100 g)
- CAS: 660-60-6
- Kat. č.: GK8335,100g
cena bez DPH
€ 231,62
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Copper(ll) dioctadecanoate (1 x 25 g)
- CAS: 660-60-6
- Kat. č.: GK8335,25g
cena bez DPH
€ 79,98
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

