D-(+)-Melibiose monohydrate (1 x 5 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 5 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 66009-10-7 |
| Katalógové číslo: | GC9604,5g |
| Súhrnný vzorec: | C12H22O11 · xH2O |
| Molárna hmotnosť: | 342.30 (anhydrous) |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 209-568-6 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
D-(+)-Melibiose monohydrate (1 x 25 g)
- CAS: 66009-10-7
- Kat. č.: GC9604,25g
cena bez DPH
€ 261,36
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
D-(+)-Melibiose monohydrate (1 x 10 g)
- CAS: 66009-10-7
- Kat. č.: GC9604,10g
cena bez DPH
€ 130,55
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

