Dibutyltin dichloride, 98% (1 x 250 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 250 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 683-18-1 |
| Katalógové číslo: | GX3063,250g |
| Súhrnný vzorec: | (C4H9)2SnCl2 |
| Molárna hmotnosť: | 303.83 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | request |
