DIPSO (1 x 250 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 250 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 68399-80-4 |
| Katalógové číslo: | GB6832,250g |
| Súhrnný vzorec: | C7H17NO6S |
| Molárna hmotnosť: | 261.29 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 269-992-2 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
DIPSO (1 x 500 g)
- CAS: 68399-80-4
- Kat. č.: GB6832,500g
cena bez DPH
€ 506,51
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
DIPSO (1 x 100 g)
- CAS: 68399-80-4
- Kat. č.: GB6832,100g
cena bez DPH
€ 133,21
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
DIPSO (1 x 25 g)
- CAS: 68399-80-4
- Kat. č.: GB6832,25g
cena bez DPH
€ 66,47
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

