Gallium(III) nitrate solution (1 x 500 ml)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 500 ml |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 69365-72-6 |
| Katalógové číslo: | GX0816,500ml |
| Súhrnný vzorec: | Ga(NO3)3 · xH2O |
| Molárna hmotnosť: | 255.73 |
| Skladování: | +20°C |
| UN-no: | 1477 |
| ADR: | true |
Alternatívne produkty
Gallium(III) nitrate, hydrate, 99.9% (1 x 100 g)
- CAS: 69365-72-6
- Kat. č.: GX2811,100g
cena bez DPH
€ 1.233,26
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Gallium(III) nitrate, hydrate, 99.9% (1 x 25 g)
- CAS: 69365-72-6
- Kat. č.: GX2811,25g
cena bez DPH
€ 460,03
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Gallium(III) nitrate, hydrate, 99.9% (1 x 10 g)
- CAS: 69365-72-6
- Kat. č.: GX2811,10g
cena bez DPH
€ 271,31
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Gallium(III) nitrate solution (1 x 1 l)
- CAS: 69365-72-6
- Kat. č.: GX0816,1l
cena bez DPH
€ 576,44
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

