Ferrozine (1 x 5 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 5 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 69898-45-9 |
| Katalógové číslo: | GT7999,5g |
| Súhrnný vzorec: | C20H13N4NaO6S2 |
| Molárna hmotnosť: | 492.47 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 274-196-3 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Ferrozine (1 x 25 g)
- CAS: 69898-45-9
- Kat. č.: GT7999,25g
cena bez DPH
€ 466,91
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Ferrozine (1 x 10 g)
- CAS: 69898-45-9
- Kat. č.: GT7999,10g
cena bez DPH
€ 240,02
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

