Hexachlorophene (1 x 5 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 5 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 70-30-4 |
| Katalógové číslo: | GA6437,5g |
| Súhrnný vzorec: | C13H6Cl6O2 |
| Molárna hmotnosť: | 406.9 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 200-733-8 |
| UN-no: | 2875 |
| ADR: | true |
Alternatívne produkty
Hexachlorophene (1 x 10 g)
- CAS: 70-30-4
- Kat. č.: GA6437,10g
cena bez DPH
€ 307,28
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Hexachlorophene (1 x 1 g)
- CAS: 70-30-4
- Kat. č.: GA6437,1g
cena bez DPH
€ 59,93
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

