DL-Lysine monohydrochloride (1 x 25 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 25 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 70-53-1 |
| Katalógové číslo: | GM5914,25g |
| Súhrnný vzorec: | C6H14N2O2 · HCl |
| Molárna hmotnosť: | 182.65 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 200-739-0 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
DL-Lysine monohydrochloride (1 x 100 g)
- CAS: 70-53-1
- Kat. č.: GM5914,100g
cena bez DPH
€ 119,81
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

