Fmoc-Asp(OtBu)-OH (1 x 1 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 1 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 71989-14-5 |
| Katalógové číslo: | GM6999,1g |
| Súhrnný vzorec: | C23H25NO6 |
| Molárna hmotnosť: | 411.45 |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 276-251-7 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Fmoc-Asp(OtBu)-OH (1 x 100 g)
- CAS: 71989-14-5
- Kat. č.: GM6999,100g
cena bez DPH
€ 279,70
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Fmoc-Asp(OtBu)-OH (1 x 50 g)
- CAS: 71989-14-5
- Kat. č.: GM6999,50g
cena bez DPH
€ 160,12
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Fmoc-Asp(OtBu)-OH (1 x 10 g)
- CAS: 71989-14-5
- Kat. č.: GM6999,10g
cena bez DPH
€ 50,20
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

