Fmoc-Pro-OH (1 x 250 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 250 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 71989-31-6 |
| Katalógové číslo: | GM2265,250g |
| Súhrnný vzorec: | C20H19NO4 |
| Molárna hmotnosť: | 337.38 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 276-259-0 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Fmoc-Pro-OH (1 x 100 g)
- CAS: 71989-31-6
- Kat. č.: GM2265,100g
cena bez DPH
€ 169,38
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Fmoc-Pro-OH (1 x 25 g)
- CAS: 71989-31-6
- Kat. č.: GM2265,25g
cena bez DPH
€ 68,88
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

