Fmoc-Tyr(tBu)-OH (1 x 100 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 100 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 71989-38-3 |
| Katalógové číslo: | GM6164,100g |
| Súhrnný vzorec: | C28H29NO5 |
| Molárna hmotnosť: | 459.53 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 276-262-7 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Fmoc-Tyr(tBu)-OH (1 x 25 g)
- CAS: 71989-38-3
- Kat. č.: GM6164,25g
cena bez DPH
€ 90,86
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Fmoc-Tyr(tBu)-OH (1 x 10 g)
- CAS: 71989-38-3
- Kat. č.: GM6164,10g
cena bez DPH
€ 44,00
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

