Enoxacin (1 x 1 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 1 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 74011-58-8 |
| Katalógové číslo: | GA5196,1g |
| Súhrnný vzorec: | C15H17FN4O3 · xH2O |
| Molárna hmotnosť: | 320.32 (anhydrous) |
| Skladování: | +4°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Enoxacin (1 x 25 g)
- CAS: 74011-58-8
- Kat. č.: GA5196,25g
cena bez DPH
€ 1.266,60
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Enoxacin (1 x 5 g)
- CAS: 74011-58-8
- Kat. č.: GA5196,5g
cena bez DPH
€ 320,10
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Enoxacin (1 x 100 mg)
- CAS: 74011-58-8
- Kat. č.: GA5196,100mg
cena bez DPH
€ 52,21
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

