Magnesium Turnings 2-5 mm, 99.5% (1 x 250 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 250 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 7439-95-4 |
| Katalógové číslo: | GX3323,250g |
| Nebezpečnosť: |
|
| Súhrnný vzorec: | Mg |
| Molárna hmotnosť: | 24.31 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 231-104-6 |
| Skupina obalov: | III |
| UN-no: | 1869 |
| ADR: | true |
Alternatívne produkty
Magnesium, powder, 150 - 350 mesh (1 x 100 g)
- CAS: 7439-95-4
- Kat. č.: GX0342,100g
cena bez DPH
€ 46,60
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Magnesium Turnings 2-5 mm, 99.5% (1 x 1 kg)
- CAS: 7439-95-4
- Kat. č.: GX3323,1kg
cena bez DPH
€ 343,65
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Magnesium Rod 9.5 mm diameter, 99.9+% (1 x 300 mm)
- CAS: 7439-95-4
- Kat. č.: GX2592,300mm
cena bez DPH
€ 277,45
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Magnesium Rod 6.35 mm diameter, 99.9+% (1 x 300 mm)
- CAS: 7439-95-4
- Kat. č.: GX0894,300mm
cena bez DPH
€ 299,50
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Magnesium Rod 6.35 mm diameter, 99.9+% (1 x 100 mm)
- CAS: 7439-95-4
- Kat. č.: GX0894,100mm
cena bez DPH
€ 208,49
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Magnesium Rod 25.4 mm diameter, 99.9% (1 x 200 mm)
- CAS: 7439-95-4
- Kat. č.: GX4432,200mm
cena bez DPH
€ 663,81
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Magnesium Rod 25.4 mm diameter, 99.9% (1 x 100 mm)
- CAS: 7439-95-4
- Kat. č.: GX4432,100mm
cena bez DPH
€ 481,44
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Magnesium ribbon (1 x 25 g)
- CAS: 7439-95-4
- Kat. č.: GK9627,25g
cena bez DPH
€ 46,90
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Magnesium Powder 315-630 micron, 99% (1 x 1 kg)
- CAS: 7439-95-4
- Kat. č.: GX7837,1kg
cena bez DPH
€ 814,43
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Magnesium Pellets 4x4 mm, 99.99% (1 x 250 g)
- CAS: 7439-95-4
- Kat. č.: GX0575,250g
cena bez DPH
€ 607,11
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Magnesium Pellets 4x4 mm, 99.99% (1 x 100 g)
- CAS: 7439-95-4
- Kat. č.: GX0575,100g
cena bez DPH
€ 343,65
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

