L-Leucine methyl ester hydrochloride (1 x 25 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 25 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 7517-19-3 |
| Katalógové číslo: | GM6647,25g |
| Súhrnný vzorec: | C7H15NO2 · HCl |
| Molárna hmotnosť: | 181.66 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 231-375-0 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
L-Leucine methyl ester hydrochloride (1 x 100 g)
- CAS: 7517-19-3
- Kat. č.: GM6647,100g
cena bez DPH
€ 173,12
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
L-Leucine methyl ester hydrochloride (1 x 10 g)
- CAS: 7517-19-3
- Kat. č.: GM6647,10g
cena bez DPH
€ 40,30
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

