Gibberellic acid (1 x 25 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 25 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 77-06-5 |
| Katalógové číslo: | GK0226,25g |
| Súhrnný vzorec: | C19H22O6 |
| Molárna hmotnosť: | 346.37 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 201-001-0 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Gibberellic acid (1 x 10 g)
- CAS: 77-06-5
- Kat. č.: GK0226,10g
cena bez DPH
€ 133,40
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Gibberellic acid (1 x 5 g)
- CAS: 77-06-5
- Kat. č.: GK0226,5g
cena bez DPH
€ 79,98
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Gibberellic acid (1 x 1 g)
- CAS: 77-06-5
- Kat. č.: GK0226,1g
cena bez DPH
€ 33,66
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

