Iron(II) sulfate, dried (1 x 100 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 100 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 7720-78-7 |
| Katalógové číslo: | GX1941,100g |
| Súhrnný vzorec: | FeSO4 · xH2O |
| Molárna hmotnosť: | 151.91 (anhydrous) |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 231-753-5 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Iron(II) sulfate, dried (1 x 500 g)
- CAS: 7720-78-7
- Kat. č.: GX1941,500g
cena bez DPH
€ 158,82
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Iron(II) sulfate, dried (1 x 250 g)
- CAS: 7720-78-7
- Kat. č.: GX1941,250g
cena bez DPH
€ 90,96
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

