Sodium periodate, ACS grade (1 x 500 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 500 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 7790-28-5 |
| Katalógové číslo: | GX2568,500g |
| Nebezpečnosť: |
|
| Súhrnný vzorec: | INaO4 |
| Molárna hmotnosť: | 213.89 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 232-197-6 |
| Skupina obalov: | I |
| UN-no: | 3087 |
| ADR: | true |
Alternatívne produkty
Sodium periodate, ACS grade (1 x 250 g)
- CAS: 7790-28-5
- Kat. č.: GX2568,250g
cena bez DPH
€ 266,98
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Sodium periodate, ACS grade (1 x 100 g)
- CAS: 7790-28-5
- Kat. č.: GX2568,100g
cena bez DPH
€ 135,01
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Sodium periodate, ACS grade (1 x 50 g)
- CAS: 7790-28-5
- Kat. č.: GX2568,50g
cena bez DPH
€ 77,40
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Sodium metaperiodate (1 x 1 kg)
- CAS: 7790-28-5
- Kat. č.: GK2800,1kg
cena bez DPH
€ 600,38
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Sodium metaperiodate (1 x 500 g)
- CAS: 7790-28-5
- Kat. č.: GK2800,500g
cena bez DPH
€ 347,13
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Sodium metaperiodate (1 x 250 g)
- CAS: 7790-28-5
- Kat. č.: GK2800,250g
cena bez DPH
€ 200,27
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Sodium metaperiodate (1 x 100 g)
- CAS: 7790-28-5
- Kat. č.: GK2800,100g
cena bez DPH
€ 100,36
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Sodium metaperiodate (1 x 25 g)
- CAS: 7790-28-5
- Kat. č.: GK2800,25g
cena bez DPH
€ 40,30
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

