Dapsone (1 x 100 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 100 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 80-08-0 |
| Katalógové číslo: | GA5546,100g |
| Súhrnný vzorec: | C12H12N2O2S |
| Molárna hmotnosť: | 248.3 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 201-248-4 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Dapsone (1 x 500 g)
- CAS: 80-08-0
- Kat. č.: GA5546,500g
cena bez DPH
€ 160,12
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Dapsone (1 x 250 g)
- CAS: 80-08-0
- Kat. č.: GA5546,250g
cena bez DPH
€ 86,68
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Dapsone (1 x 25 g)
- CAS: 80-08-0
- Kat. č.: GA5546,25g
cena bez DPH
€ 26,55
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

