Cottonseed oil (1 x 500 ml)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 500 ml |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 8001-29-4 |
| Katalógové číslo: | GL3259,500ml |
| Súhrnný vzorec: | - |
| Molárna hmotnosť: | - |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 232-280-7 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Cottonseed oil (1 x 1 l)
- CAS: 8001-29-4
- Kat. č.: GL3259,1l
cena bez DPH
€ 66,56
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

