Iron sucrose (1 x 50 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 50 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 8047-67-4 |
| Katalógové číslo: | GC0709,50g |
| Súhrnný vzorec: | [Na2Fe5O8(OH)·3H2O]n · (C12H22O11)m |
| Molárna hmotnosť: | - |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Iron sucrose (1 x 100 g)
- CAS: 8047-67-4
- Kat. č.: GC0709,100g
cena bez DPH
€ 266,70
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Iron sucrose (1 x 25 g)
- CAS: 8047-67-4
- Kat. č.: GC0709,25g
cena bez DPH
€ 93,49
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

