Fmoc-N-Me-Ala-OH (1 x 1 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 1 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 84000-07-7 |
| Katalógové číslo: | GM6383,1g |
| Súhrnný vzorec: | C19H19NO4 |
| Molárna hmotnosť: | 325.26 |
| Skladování: | +4°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Fmoc-N-Me-Ala-OH (1 x 5 g)
- CAS: 84000-07-7
- Kat. č.: GM6383,5g
cena bez DPH
€ 266,70
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

