Fmoc-N-Me-Val-OH (1 x 5 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 5 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 84000-11-3 |
| Katalógové číslo: | GM1535,5g |
| Súhrnný vzorec: | C21H23NO4 |
| Molárna hmotnosť: | 353.41 |
| Skladování: | +4°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Fmoc-N-Me-Val-OH (1 x 25 g)
- CAS: 84000-11-3
- Kat. č.: GM1535,25g
cena bez DPH
€ 533,26
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Fmoc-N-Me-Val-OH (1 x 1 g)
- CAS: 84000-11-3
- Kat. č.: GM1535,1g
cena bez DPH
€ 79,91
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

