Flavin adenine dinucleotide disodium salt hydrate (1 x 1 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 1 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 84366-81-4 |
| Katalógové číslo: | GV4061,1g |
| Súhrnný vzorec: | C27H31N9Na2O15P2 · xH2O |
| Molárna hmotnosť: | 829.51 (anhydrous) |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 282-733-8 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Flavin adenine dinucleotide disodium salt hydrate (1 x 250 mg)
- CAS: 84366-81-4
- Kat. č.: GV4061,250mg
cena bez DPH
€ 160,12
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Flavin adenine dinucleotide disodium salt hydrate (1 x 50 mg)
- CAS: 84366-81-4
- Kat. č.: GV4061,50mg
cena bez DPH
€ 53,36
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

