Fluorene (1 x 100 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 100 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 86-73-7 |
| Katalógové číslo: | GE4837,100g |
| Súhrnný vzorec: | C13H10 |
| Molárna hmotnosť: | 166.22 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 201-695-5 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Fluorene (1 x 25 g)
- CAS: 86-73-7
- Kat. č.: GE4837,25g
cena bez DPH
€ 34,20
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

