Europium carbonate hydrate, 99.9% (1 x 5 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 5 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 86546-99-8 |
| Katalógové číslo: | GX5832,5g |
| Súhrnný vzorec: | Eu2(CO3)3 . xH2O |
| Molárna hmotnosť: | 483.95 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | request |
Alternatívne produkty
Europium carbonate hydrate, 99.999% (1 x 10 g)
- CAS: 86546-99-8
- Kat. č.: GX9779,10g
cena bez DPH
€ 754,40
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Europium carbonate hydrate, 99.9% (1 x 10 g)
- CAS: 86546-99-8
- Kat. č.: GX5832,10g
cena bez DPH
€ 550,36
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

