Dess-Martin Periodinane (1 x 25 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 25 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 87413-09-0 |
| Katalógové číslo: | GE1466,25g |
| Súhrnný vzorec: | C13H13IO8 |
| Molárna hmotnosť: | 424.15 |
| Skladování: | -20°C |
| UN-no: | 1479 |
| ADR: | true |
Alternatívne produkty
Dess-Martin Periodinane (1 x 5 g)
- CAS: 87413-09-0
- Kat. č.: GE1466,5g
cena bez DPH
€ 88,85
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Dess-Martin Periodinane (1 x 1 g)
- CAS: 87413-09-0
- Kat. č.: GE1466,1g
cena bez DPH
€ 35,50
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

