Clodronate disodium salt hydrate (1 x 1 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 1 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 88416-50-6 |
| Katalógové číslo: | GP6103,1g |
| Súhrnný vzorec: | CH2Cl2Na2O6P2 · 4H2O |
| Molárna hmotnosť: | 288.86 (anhydrous) |
| Skladování: | +4°C |
| ADR: | not hazardous |
