Gum arabic (1 x 1 kg)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 1 kg |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 9000-01-5 |
| Katalógové číslo: | GC5029,1kg |
| Súhrnný vzorec: | - |
| Molárna hmotnosť: | - |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 232-519-5 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Gum arabic, Ph. Eur., USP grade (1 x 1 kg)
- CAS: 9000-01-5
- Kat. č.: GC0655,1kg
cena bez DPH
€ 219,98
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Gum arabic, Ph. Eur., USP grade (1 x 500 g)
- CAS: 9000-01-5
- Kat. č.: GC0655,500g
cena bez DPH
€ 122,88
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Gum arabic (1 x 500 g)
- CAS: 9000-01-5
- Kat. č.: GC5029,500g
cena bez DPH
€ 93,49
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Gum arabic (1 x 250 g)
- CAS: 9000-01-5
- Kat. č.: GC5029,250g
cena bez DPH
€ 53,36
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Gum arabic (1 x 100 g)
- CAS: 9000-01-5
- Kat. č.: GC5029,100g
cena bez DPH
€ 33,62
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

